17 lutego w Kępnie w Hali KOSiR odbyły się Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców w ramach XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. W zawodach wzięły udział cztery drużyny. Nasza drużyna rozegrała trzy spotkania. A oto wyniki meczów:

SP RYCHTAL - SP Bralin 1: 5 (5:7)

SP 3 Kępno - SP 1 Kępno 5:2 (5:2)

SP 1 Kępno - SP RYCHTAL 2:2 (5:5)

SP 3 Kępno - SP Bralin 2:2 (7:4)

SP 3 Kępno - SP RYCHTAL 2:2 (5:7)

SP 1 Kępno - SP Bralin 5:1 (7:2)

Klasyfikacja końcowa wyglądało następująco:

I miejsce - SP 3 Kępno

II miejsce - SP 1 Kępno

III miejsce - SP RYCHTAL

IV miejsce - SP Bralin

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik naszej drużyny Natanael Barzyk, zaś najlepszym bramkarzem również nasz zawodnik Szymon Tyszkowski.

Skład drużyny:
Szymon Tyszkowski (bramkarz), Filip Namyślak (kapitan), Kacper Namyślak, Natanael Barzyk, Miłosz Kubiak, Jakub Bizunowicz, Szymon Jasiński, Nikodem Nizioł, Mikołaj Opac oraz Gracjan Marek. Gracjan i Kacper byli najmłodszymi uczestnikami turnieju ;)
Całej drużynie jak i najlepszemu strzelcowi oraz najlepszemu bramkarzowi gratuluję i dziękuję za sportową postawę w czasie treningów i mistrzostw. Tak niewiele brakowało by osiągnąć lepszy wynik, ale i tak jestem z Was dumny :)

Opiekun sekcji piłki ręcznej: A.N.